Z našeho blogu

Co nového přinesl CZECHBUS 2019?

 • MOBILBOARD zaujal originální expozicí Wi-Fi DRIVE!

  Rok se s rokem sešel a opět jsme využili příležitost být pár dní součástí významného tuzemského veletrhu CZECHBUS. V tomto roce jsme však pojali výstavní expozici zcela netradičně.

  Veletržním hostům se naskytl pohled na netradiční stánek v podobě MOBILBOARD Wi-Fi DRIVE THRU, skrze který jsme originálním způsobem demonstrovali rychlost služeb MOBILOARD Wi-Fi pro dopravu a města. Ukazatele v podobě jízdních pruhů, nápadité vizuální prvky, každý detail měl návštěvníka přilákat k návštěvě  a vyvolat pocit rychlého občerstvení DRIVE THRU BAGETERIE. A to se s ohledem na frekvenci hostů určitě povedlo!

  V prezentační zóně jsme představili pod vlastním logem nový koncept služeb-Wi-Fi bez starostí, která byla nosným tématem letošního setkání. Právě ta nabízí dopravcům nadstandardní řešení veřejného internetu v dopravě, zcela na míru pro konkrétní typ dopravy, v relativně krátkém čase, a hlavně s minimem starostí. MOBILBOARD jako jeden z mála dodavatelů nabízí veřejné Wi-Fi připojení s marketingovým využitím, což je v tuzemsku ojedinělý projekt.

  Zákazníci se tak mohli nejen seznámit s chytrou Wi-Fi a osobně si kvalitní připojení vyzkoušet, což hojně využívala zejména mladší generace, ale také si pochutnat na s nadsázkou pojmenovaném menu „Wi-Fi bagetách“ a „Wi-Finech alias sladkých muffinech“ a dalších specialitách.

  Děkujeme všem za příjemné setkání a budeme se na vás těšit zase napřesrok!
  Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019? Co nového přinesl CZECHBUS 2019?

  Zpět na výpis