Z našeho blogu

V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo

 • Letos jsme se sešli už v pořádně hojném počtu! Po všech těch výsledcích, vizích a strategiích, to člověku opravdu pořádně vyhládne. Naše myšlenky na zábavu a hodování však neplánovaně přerušilo bezva překvapení. A protože Vánoce jsou symbolem dobré nálady, nespočtu dobrot a vysněných dárků, nadělovalo se i u nás v MOBILBOARDU.
   
  Jeden takový úžasný, v podobě dárkového poukazu, předala ředitelka Radmila Pospíšilová našemu kolegovi a tatínkovi handicapované Natálky. Tato částka má přispět na nákup vozíku za kolo, díky kterému se Natálce otevírají nové možnosti trávení volného času a výletů s rodiči a sourozenci. Natálko, moc Ti fandíme a těšíme se na pohlednici z cest!
   
  Závěr dne si už dokážete představit. Zábava, dobré jídlo a pití, a v rámci udržení kondice nás neminulo ani večerní "fitness".
   
  Díky za skvělou ČESKOSLOVENSKOU party & partu a MOBILBOARDE, jedeme dál!
   
  V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo V MOBILBOARDU se oslavovalo i nadělovalo

  Zpět na výpis